top of page

Masážní rituály

Kombinace masážních technik, vysoce kvalitních voňavých esenciálních olejů a přírodních, zdraví prospěšných zábalů odplaví stres, nastartuje imunitu a přinese dlouho přetrvávající hluboké uvolnění. Jedinečný zážitek vhodný pro muže i ženy. Na závěr malé občerstvení.

male-indian-head-massage.jpg
Mud-wrap-massage.jpg

Rituál Restart

Tento rituál nastartuje vaše tělo i mysl, zároveň vyživí pokožku a detoxikuje organismus.
Rašelinový zábal zad, reflexní masáž chodidel, masáž zad a šíje, antistresová masáž hlavy a dekoltu. Vše za použití vysoce kvalitních bio olejů a esencí.

Popis a účinky:

Na začátek vaše záda prohřeje rašelinový zábal zad. Rašelina je nepřekonatelná při léčbě pohybového aparátu a její blahodárné účinky již mají dlouhou historii. Díky této termoterapii dochází k uvolnění ztuhlých a bolavých svalů,  zároveň do těla pronikají pokožkou minerální látky a stopové prvky a  výsledkem je zlepšení cirkulace krve a lymfy.

Během zábalu budou hýčkány vaše chodidla. Působení na jednotlivé body na ploskách nohou příznivě ovlivňuje funkce vnitřních orgánů, činnost nervového systému, žláz či motorický aparát a harmonizuje tak tělesné i psychické procesy.

Po prohřátí zad následuje masáž zad a šíje, kde je věnována větší pozornost ztuhlým svalům a postupně dochází k jejich uvolnění. 

Pomyslnou třešničkou na dortu je antistresová masáž hlavy a dekoltu, která pomáhá odstranit nahromaděný stres, působí proti migréně a akutním bolestem hlavy, zároveň tonizuje vlasovou pokožku a podporuje tak kvalitu vlasů.

Vše probíhá za použití bio mandlového oleje a vysoce kvalitních esenciálních olejů doTERRA a Nobilis Tilia. 

Na závěr vám bude nabídnuto malé občerstvení.

Doba trvání: 80 min

Cena:1200 Kč

Rituál Jen já

Rozmazlující a pečující rituál, který uleví ztuhlým svalům celého těla a odplaví škodlivé látky. Díky použití vysoce kvalitních olejů omlazuje, vyhlazuje a vyživuje pokožku. 
Masáž zad lávovými kameny, detoxikační peeling a zpevňující zábal z marockého jílu a bio mandlového oleje na záda, stehna a hýždě, aroma masáž celého těla včetně antistresové masáže hlavy a dekoltu. Vše za použití vysoce kvalitních bio olejů a esencí.

Popis a účinky:

Rituál začíná peelingovou masáží zad,  nohou a hýždí směsí marockého jílu a bio mandlového oleje. Marocký jíl pokožce dodává prospěšné minerály, jako je fosfor, vápník, sodík a mangan železitý. Krásně ji vyhladí, prokrví a absorbuje toxiny. Proto je také skvělým pomocníkem při boji s celulitidou. 

Maska se nechá působit, zatímco je pozornost věnována vašim bolavým zádům. Teplo lávových kamenů prostupuje  hluboko do svalů a připraví je tak na důkladnou masáž, při které se postupně uvolňují všechna ztuhlá místa. Dále následuje masáž nohou (zezadu i zepředu) včetně chodidel, potom masáž rukou a ramen a nakonec masáž dekoltu a antistresová masáž hlavy. Celý rituál je prováděn za použití velmi kvalitního bio mandlového oleje a esence kadidla (zn. doTERRA a Nobilis Tilia). 

Mandlový olej obsahuje vitamín A, E, F a z minerálů třeba draslík, vápník, či hořčík. Má regenerační a protizánětlivé účinky. Pokožka je díky němu krásně vyživená a hebká. Kadidlo nazývané také jako “král olejů” je od pradávna považováno za posvátný olej. Získává se z keře rostoucího zejména v Ománu, kadidlovníku pravého. Kromě omlazujícího účinku jeho hřejivá vůně pomáhá při úzkostných stavech, depresích, nespavosti a tiší vnitřní neklid. Po rituálu se budete cítit mírně unavení, ale rozvláčnění. Po této krátké vlně se dostaví příval euforie a energie.

Na závěr vám bude nabídnuto malé občerstvení.

Doba trvání: 120 min

Cena:1800 Kč

Masážní rituály: Services
bottom of page