Od bylinek k masážnímu stolu :-)

Od malička mě to táhlo k přírodě a mám k ní velký respekt. Babiččina hra na poznávání bylinek už od raného dětství (mj. skvělý tip, jak zabavit vaše ratolesti, aby nezlobili ;-)) mě přivedla až na studium ekologie na UJEP v Ústí nad Labem a ČZU v Praze. Během neustálého biflování se ale začaly objevovat problémy s krční a bederní páteří. Tehdy jsem objevila kouzlo masáží a vypěstovala si na nich závislost. Zajímala jsem se o stavbu těla a o cviky na bolavá záda. Po nějaké době jsem zkoušela své znalosti praktikovat na svých blízkých. Ti mě vždy podporovali a dodávali sebevědomí. Masáže se tak stávaly součástí mého života a koníčkem.

Po ukončení studia jsem se vydala cestou lehčího a většího výdělku než mi nabízel vystudovaný obor, a to v oblasti reklamy a marketingu. Přestože práce byla mnohdy časově a psychicky náročná, zbývaly mi síly se neustále o masírování zajímat a vzdělávat se. 

V roce 2017 jsem se rozhodla svoje dovednosti pozvednout na vyšší úroveň a absolvovala jsem rekvalifikační masérský kurz v Dexter Academy v Praze. To mě nakoplo ještě víc  a hned jsem si při tehdejším zaměstnání otevřela praxi v pražských Holešovicích. Ovšem pouze nadšení nestačilo, nezbývala energie ani čas.

Trvalo mi 12 let, než jsem přišla na to, že ve světě excelovských tabulek a meetingů, nejsem šťastná. Ale vše má svůj čas...pak to přišlo samo :-)

Díky návratu do mého rodného města Poděbrady a skvělé příležitosti zařídit si zde vlastní masérnu, jsem neváhala pustit se do toho naplno. 

Na veškeré nabízené masáže jsem získala certifikáty, které lze v případě zájmu shlédnout v masérně. Ovšem nějakým papírem to nekončí...stále se vzdělávám a vyhledávám nové techniky.

Je důležité nemít skromné cíle:-). Mým snem do budoucna je se znovu podívat do Thajska a absolvovat kurz tradiční thajské masáže v Chiang Mai. Dle mých zkušeností (jak z kurzu v ČR, tak i jako klientky) je tento druh masáže jedním z neúčinnějších pro odstranění dlouhodobé bolesti a udržení se v dobré kondici. Proto některé techniky praktikuji i při klasické masáži.

Jako velmi důležitou součást vaší návštěvy považuji krátkou úvodní konzultaci nad šálkem čaje a také provedení aromatestu. Při výběru druhu masáže ctím vaše přání. Přesto během našeho povídání můžeme zjistit, že jste naladění na jiný styl masáže, než jste si původně objednali. Proto je pro mě velmi důležitý individuální přístup a přizpůsobení hmatů podle aktuálního fyzického i psychického rozpoložení klienta.

V praxi i v osobním životě ráda využívám české přírodní produkty. Mezi moje nejoblíbenější patří výrobky značky Nobilis Tilia a Mydlárna Rubens. Ovšem jsem i zastáncem domácí výroby přírodních olejů jako je např. třezalkový, levandulový a kopřivový. Pro vaše pohodlí dělám vždy maximum a s tím souvisí i použití bavlněných prostěradel namísto jednorázových (pro mě kousavých:-)).

Samotnou masáž vnímám jako možnost setkat se s lidmi na velmi jemné úrovni a jako silné propojení s každým z vás. Vědomé dávání láskyplného doteku mě naplňuje radostí. Jsem přesvědčená o tom, že většinu tělesné bolesti si způsobujeme hlavně my sami. Když naše duše trpí, tak tělo  odpovídá bolestí. I těžké časy mají svůj důvod...pomůžou nám jinak chápat a něco se naučit. Mějte zdravý pozitivní přístup k životu, odpouštějte a hlavně se mějte rádi!

Těším se na vás :-*

Vaše Lucka

IMG_20200610_185856.jpg
MeziPatro-1034.jpg
received_221906589062382.jpeg

©2020 by Masáže od Lucky. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now