top of page
IMG_20210503_131420.jpg

Kouzlo masáží jsem objevila již jako studentka vysoké školy a vypěstovala si na nich závislost. Zajímala jsem se
o stavbu těla a o cviky na bolavá záda. Masáže se tak stávaly součástí mého života a koníčkem.
Po ukončení studia jsem pracovala v oblasti reklamy a marketingu. Přestože práce byla mnohdy časově a psychicky náročná, zbývaly mi síly se neustále o masírování zajímat a vzdělávat se.

V roce 2017 jsem se rozhodla svoje dovednosti pozvednout na vyšší úroveň a absolvovala jsem rekvalifikační masérský kurz v Dexter Academy v Praze. Díky návratu do mého rodného města Poděbrady a skvělé příležitosti zařídit si zde vlastní masérnu, jsem neváhala pustit se do toho naplno. Na veškeré nabízené masáže jsem získala certifikáty. Ovšem nějakým papírem to nekončí...stále se vzdělávám a vyhledávám nové techniky.

Jako velmi důležitou součást vaší první návštěvy považuji krátkou úvodní konzultaci a také provedení aromatestu.  Při výběru druhu masáže ctím vaše přání. Přesto můžeme zjistit, že jste naladění na jiný styl masáže, než jste si původně objednali. Proto je pro mě velmi důležitý individuální přístup a přizpůsobení hmatů podle aktuálního fyzického i psychického rozpoložení klienta.
V praxi i v osobním životě ráda využívám kvalitní přírodní kosmetiku a oleje. Mezi moje nejoblíbenější patří výrobky značky doTERRA, Nobilis Tilia a Mydlárna Rubens.  Pro vaše pohodlí dělám vždy maximum a s tím souvisí i použití bavlněných prostěradel namísto jednorázových.

Samotnou masáž vnímám jako možnost setkat se s lidmi na velmi jemné úrovni a jako silné propojení s každým
z vás. Vědomé dávání láskyplného doteku mě naplňuje radostí. Jsem přesvědčená o tom, že většinu tělesné bolesti si způsobujeme hlavně my sami. Když naše duše trpí, tak tělo  odpovídá bolestí. I těžké časy mají svůj důvod...pomůžou nám jinak chápat a něco se naučit.
Mějte zdravý pozitivní přístup k životu, odpouštějte a hlavně se mějte rádi!

Těším se na vás...
Vaše Lucka

O mně: About
MeziPatro-1034.jpg
received_221906589062382.jpeg
IMG_20210521_155011.jpg
IMG_20210521_154920.jpg
IMG_20210521_155119.jpg
O mně: Galerie
bottom of page