top of page

Nabídka masáží

Masáž zad

Klasická relaxační masáž

Olejová masáž k uvolnění ztuhlých svalů a odstranění nahromaděných únavových látek. Dochází při ní k obnovení přirozeného toku energií, zlepšuje krevní oběh a urychluje látkovou výměnu. Díky použití přírodních olejů má také blahodárný vliv na zvýšení elasticity kůže a tím tak zpomaluje vznik vrásek.
Vhodná při sedavém zaměstnání nebo po vyšší fyzické námaze, při chronických bolestech svalů.

Vyberte si dle délky a vašich potřeb, případně ráda poradím (konkrétní varianty viz Ceník):

Částečná masáž (20-60 min) se zaměřením na konkrétní část těla dle individuálních potřeb klienta.               

Např. masáž zad a šíje (45 min).

Celotělová masáž (90-120 min), kterou by si měl dopřát každý alespoň 1x měsíčně pro udržení fyzické a psychické kondice.  Je ideální k uvolnění svalů a kloubů celého těla. Každé části těla je věnováno tolik času, kolik vyžaduje aktuální stav svalového a kosterního aparátu.

Já doporučuji chodit 1x za 2-3 týdny, když při běžném pohybu a nebo i v klidu cítíte bolest. V případě, že se cítíte fajn a nic vás nebolí, tak si masáž dopřejte preventivně 1x za 4-6 týdnů.

Neřešte až akutní bolestivé stavy, ale snažte se jim předcházet.

Image by Jesper Aggergaard

Sportovní masáž

Vychází z klasické relaxační, ale technika je intenzivnější a rychlejší. Zaměřuje se na konkrétní svaly podle druhu sportu, který vykonáváte. Pomáhá ulevit od bolestí svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou nebo jednostranným namáháním. Doporučuji ji jak před, tak i po sportovním výkonu. Zejména mladým sportovcům, kteří na sebe kladou velké nároky a zapomínají mnohdy na tolik důležitý odpočinek. Ten by měl tvořit nedílnou součást jejich tréninku. Díky masáži dochází k potřebné regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Ve výsledku přispívá k celkovému zvýšení sportovního výkonu.
Můžete si dopřát jak částečnou, tak i celotělovou masáž.

woman-lying-on-side-receiving-thai-massa

Tradiční thajská masáž

Dnes s oblibou nazývaná jako "jóga pro líné". Masáž se provádí na zemi na měkké podložce bez použití oleje. Můžete při ní zůstat ve svém pohodlném oblečení (pokud budete mít), případně Vám ho ráda zapůjčím. Z Vaší strany se očekává pouze minimální míra spolupráce a výsledkem je pocit naprostého uvolnění a lehkosti.
Tato masáž vychází z nauky o neviditelných energetických liniích, které procházejí lidským tělem. Opracováním těchto linií, tlakem na akupresurní body a protažením, které se stupňuje až do jógových pozic lze znovu rozproudit stagnující energii a nastolit celkovou rovnováhu. Po této masáži běžně klienti cítí velký příval energie a připadají si lehčí. Při cestování Thajskem jsem si ji dopřávala skoro denně, takže dle mých zkušeností může být frekvence návštěv téměř neomezená. Každopádně mé doporučení v případě problémů je 1- 2x týdně, po odstranění bolesti 1x za 2-3 týdny.

Relaxační masáž

Indická antistresová masáž hlavy

Masáž vhodná pro všechny, kteří denně odolávají návalům stresu a trpí pravidelnými bolestmi hlavy a migrénami, nespavostí a ztuhlostí krční páteře. Má blahodárné účinky na kvalitu pokožky a i růst vlasů.
Postupně se při ní uvolňují svaly na hlavě, ramenou a šíji a horní části paží.
Zpravidla se provádí bez oleje v sedě přes lehké oblečení, ale lze i v leže.
Doporučuji 1x týdně ve stresovém období, případně je to skvělá "třešnička na dortu" na závěr klasické masáže.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s olejovou masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Masáž výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Při masáži se postupně zahřáté kameny pokládají na vybrané body na zádech a na končetinách. Pro zvýšení efektu je používán např. kokosový olej nebo jiné esenciální oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Tato masáž je nejvíce vyhledávaná v chladnějším období, ale doporučuji ji i na jaře a v létě, kdy díky stimulaci lymfy pomáhá při hubnutí a boji s celulitidou.

Masáž

Breussova masáž

Jedná se o jemnou, ale přitom velmi účinnou metodu za použití přírodního třezalkového oleje, kdy se masíruje přímo páteř. Kromě uvolnění svalů kolem páteře také přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Pomocí jemného tahu během masáže se vytváří prostor mezi obratli, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou. Ta poté nasává třezalkový olej, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci - odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačení. Součástí masáže je zábal (5-10 min), který účinky masáže ještě zintenzivní a dostane z těla toxiny. Tuto masáž lze spojit s klasickou masáží zad a prodloužit tak její dobu až na 60 min. V případě bolesti v bederní a křížové oblasti doporučuji návštěvu 1x týdně.

tfd-blog-38.jpg

Masáž u vás doma

Ráda se za Vámi vypravím k vám domů, do hotelu nebo do kanceláře a dovezu vše potřebné pro vaši relaxaci (lehátko, ručníky, oleje). Příplatek k ceně masáže je 200,- v rámci Poděbrad.
Mimo Poděbrady cena dohodou.

Nabídka masáží: Services
bottom of page